ORGANIZACE PRVNÍCH ŠKOLNÍCH DNÍ 2022 - 2023

Romana Bláhová 30.8.2022

Nový školní rok na naší škole zahájíme adaptačními dny, týden od 2. do 9. září se ponese v duchu stmelovacích aktivit. Žáci se můžou těšit na sportovní dny, vycházky, různé hry ve třídě i v přírodě a další zábavné akce. Cílem je hladký přechod z prázdninového do pracovního režimu, vzájemně se lépe poznat, prohloubit vztahy a rozvíjet přátelskou atmosféru, aby se nám všem v nadcházejícím školním roce lépe dařilo. Chceme také využít dosud hezkého počasí k aktivitám sice vzdělávacím, ale realizovaným na čerstvém vzduchu. Adaptační týden poslouží i k nácviku vystoupení na Zahradní slavnost. Tou celý týden v pátek 9. září vyvrcholí. Zahradní slavnost se letos koná při příležitosti oslav 45. výročí otevření ZŠ Tomáše Šobra a pro veřejnost bude přístupná od 15.00 hod.