Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda

Eva Hrnečková 28.11.2022

Ve středu 23. listopadu se na ZŠ Tomáše Šobra konalo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Jelikož letos nebyly poskytnuty finanční prostředky na její uskutečnění, domluvili jsme se a společně s DDM Písek matematické klání přesto uspořádali, aby děti o soutěž nepřišly. Za naši školu exceloval Tonda Duda z 8. A, který se umístil se 13 body na prvním místě v kategorii osmých tříd a postoupil do krajského kola. Za výbornou reprezentaci školy mu pan ředitel Jaroslav Volf předal dárek v podobě poukázky na zakoupení knihy podle vlastního výběru. Gratulujeme!