Na Šobrovce řádily čarodějnice

Eva Moulíková 5.5.2023

Rok se opět sešel s rokem a na naší škole se konala oblíbená „Čarodějnická noc“. Děti se již od září ptaly: „Kdy bude? Budeme tady spát? Můžu jít na stezku odvahy s kamarádem?“ A my paní učitelky, jsme se jen usmívaly a říkaly: „Počkej, však uvidíš.“ A že bylo co vidět! Čarodějnické hry a soutěže, čtení strašidelných pohádek, opékání buřtů a hlavně naše slavná STEZKA ODVAHY. Děkujeme našim deváťákům za skvělou přípravu odpoledne i večera a zbývá dodat jediné: TAK ZASE ZA ROK?.

ORGANIZÁTORKY Eliška Indrová, Michaela Bicanová, Helena Zabilková