Minifestival čtení v Městské knihovně v Písku

Eva Moulíková 28.11.2023

Ve čtvrtek 23. 11. 2023 se v Městské knihovně v Písku tradičně konal Minifestival čtení pro 2 kategorie žáků ZŠ, kterého se zúčastnili vybraní žáci naší školy.

První aktivitou bylo čtenářské bingo, aby se žáci mohli seznámit s ostatními. Po zbytek dopoledne žáci pracovali na plakátech pro svůj určený žánr, které pak před všemi odprezentovali.

Cílem této akce je umožnit žákům setkání se svými vrstevníky z jiných škol, sdílet své dojmy a zkušenosti a vzájemně si doporučit některé tituly.

Děkujeme organizátorům za pozvání!

Mgr. Tereza Dragounová