Milé adventní posezení na ZŠ Tomáše Šobra

Eva Moulíková 12.12.2022

Dne 7. 12. 2022 jsme přijali pozvání na setkání bývalých zaměstnanců ZŠ T. Šobra u příležitosti 45. výročí školy. Sešlo se nás víc než 20. Uvítala nás zástupkyně školy Mgr. Romana Bláhová. Vyzdobená jídelna s bohatým občerstvením umocňovala sváteční atmosféru. Dík za to patří hlavně paní učitelce Bc. Lence Titlové. Po přípitku a úvodním projevu paní zástupkyně jsme se vydali na prohlídku školy. V úžasu jsme chodili po učebnách a odborných pracovištích, které nám představovali učitelé Mgr. Michaela Bicanová, Mgr. Miloslava Kučerová a Mgr. Roman Wimmer. Popisovat vše moderní, nadčasové a estetické, by bylo téměř nemožné. Skoro jsme záviděli současným žákům, jaké mají na této škole možnosti.

Další překvapení nás čekalo po návratu do jídelny. Dramatický kroužek p. učitelky Mgr. Heleny Zabilkové představil své adventní pásmo. Taneční kroužek p. učitelky M. Bicanové zatančil a pěvecký kroužek p. učitelky Mgr. Kláry Kempferové a Mgr. Veroniky Kozlíkové zazpíval vánoční písně a klasické koledy (všichni jsme se přidali). Moc jsme si vše užili. Nestačili jsme probrat spoustu témat, a tak se těšíme na Den učitelů v březnu příštího roku. Opět se sejdeme v ještě větším počtu i s těmi, kteří odešli ze školy v předdůchodovém věku. Ještě jednou velké poděkování ZŠ T. Šobra.

Za všechny zúčastněné: Mgr. Jaroslava Nejedlá

Foto: Mgr. Hana Tomanová