Mc´ Donald´s Cup

Matěj Venclík 19.4.2018

Také v letošním roce se naše škola zúčastnila tradičního turnaje ve fotbale. Naše mužstva pilně trénovala a děti se nemohly dočkat, až přijde „den D“. V úterý 17. 4. se statečně prali mladší žáci druhých a třetích tříd. V těžké konkurenci sportovních škol se umístili na krásném devátém místě z 12. Ve středu je následovali starší spolužáci čtvrtých a pátých tříd, kteří z pěti zápasů třikrát vyhráli, jednou remízovali a jen jednou byli poraženi. Obsadili tak nádherné páté místo z 11. Děkuji dětem za účast na trénincích i velké nasazení do hry. Stejně děkuji i panu trenérovi Luboši Zabilkovi a firmě A – TRANS, která unavené hráče dovezla zpět do školy včas na oběd.

Mgr. Helena Šimurdová