Lampionový průvod

Eliška Indrová 28.11.2018

Lampionový průvod

Představte si to… Je pátek pozdní odpoledne, stmívá se a u naší školy se scházejí žáci, rodiče, předškoláci, ba dokonce i psi, aby se zúčastnili Lampionového průvodu. Je nás opravdu hodně, vyprovází nás paní zástupkyně a společně se vydáváme na procházku městem. Lampionky krásně svítí, při přechodech přes cestu dávají deváťáci pozor, aby nás nezranilo žádné auto. Už blížíme se k prvnímu stanovišti. Máme připravený obrázek lampionku naší školy a HURÁ – získáváme za něj medaili a sladkou odměnu. V temných zákoutích je to trošku strašidelné, ale už jsme zase na světle a všichni se podepisujeme (ti malí alespoň kreslí maličkost) na společný arch. Po hodině a půl jsme vydovádění a unavení a rozcházíme se od naší školy domů, do teploučka. Byla to paráda! Tak a příští rok zase….. NA SHLEDANOU!

Helena Zabilková a účastníci ze ZŠ a MŠ T. Šobra