Lampionový průvod

Eliška Indrová 13.11.2017

Lampionový průvod na ZŠ T. Šobra

V pátek 3. listopadu se na naší škole konal již tradiční lampionový průvod. S rozsvícenými lampiony přišlo mnoho dětí i rodičů, nejen z naší školy, naší 12. mateřské školky, ale i z blízkého okolí. Jako vždy nás vyprovodil pan ředitel s paní zástupkyní a nechyběly ani sladkosti, které nám rozdali. Zúčastnili se též členové Klubu Tomáše Šobra a naši deváťáci, kteří byli velkou pomocí a mají patronát nad našimi prvňáčky.  Děti statečně splnily všechny úkoly, které jim paní učitelka připravila. Už teď se těšíme na příští rok, až se zase s lampiony vydáme do hezkého okolí naší školy.

2.B s paní učitelkou Mgr. Helenou Šimurdovou