Lampionový průvod

Eliška Indrová 21.11.2019

V pátek 15. listopadu se se stmíváním začala kolem naší školy objevovat světýlka. Když se přiblížila, ukázalo se, že se jedná o rodiče s dětmi, kteří si nesli rozsvícené lampionky. Konal se náš tradiční Lampionový průvod. Letos jsme se vydali do opravdové TMY. Prošli jsme topolovou alejí a pak zamířili pod kopec „Bejčák“, kde už na děti čekal první úkol a s ním medaile za splnění. Naprostou tmou jsme pak pokračovali k dalším stanovištím a úkolům. Lidé, kteří náš průvod viděli z města, se shodli, že to byl nádherný pohled.

Helena Zabilková