Krmítka pro ptáčky

Šárka Čížková 16.2.2021
V této nelehké době Vám všem posílám pozitivní zprávu.
Žák 3.B Pavel Přibyl vyrobil sám pět krmítek pro drobné ptactvo a věnoval je naší škole.
Zavěsili jsme je na stromy na pozemku školy. Doufáme, že našim pěvcům pomůžeme přikrmováním přežít tyto mrazivé dny a oni nás na oplátku potěší svým zpěvem.
Pavel je nejen zručný řemeslník, ale i vynikající žák třetí třídy. Pavle, děkujeme.
 Ostatní děti prosím o přikrmování a doplňování např. ptačího zobu do krmítek.
                                                                                                   Marie Žáková, třídní učitelka.