Koncert v nemocnici

Veronika Kozlíková 3.6.2022

Po dvou letech jsme se konečně dočkali a mohli jsme obnovit spolupráci s Nemocnicí Písek. Naši šikovní žáčci ze školního sboru Šobrováček přišli zazpívat pacientům, lékařům a sestřičkám z chirurgie a ortopedie. Na všech jsme viděli radost, nadšení i slzy dojetí. A protože jsme chtěli donést i trochu jara a radosti z venku, žáci druhého stupně vyrobili květiny z papíru. Děti je po poslední písničce rozdaly a znásobily radost z naší návštěvy. Všichni jsme se shodli, že to byl jeden z nejhezčích a nejdojemnějších koncertů, který jsme zatím pořádali. Máme prostě šikovné děti.