Jsem Laskavec

Eliška Indrová 3.12.2018

Jsem LASKAVEC

Třináctý listopad je vyhlášen Mezinárodním dnem laskavosti. Tohoto tématu se ujala Nadace Karla Janečka a připravila celostátní akci s názvem „Jsem Laskavec“. Týmy z celé České republiky se mohly přihlásit se svou porcí laskavosti , a tak se v tento den přes 14 000 dětí pustilo do konání dobrých skutků. U toho jsme nemohli chybět. Naše třída se přihlásila pod jménem „Šobrováci“ a po několika diskusích jsme se rozhodli, že chceme udělat něco pro hezčí okolí naší školy. Vyzbrojili jsme se tedy gumovými rukavicemi, igelitovými taškami a pytli a dali se do práce. Čím víc jsme uklízeli, tím více nepořádku jsme kolem sebe viděli. Takže jsme se nakonec pustili i do úklidu blízkého sídliště. Po několika hodinách práce jsme měli bolavá záda i ruce, ale hřál nás pocit dobře odvedené práce. Jsme si jisti, že nebudeme chybět ani ve třetím ročníku této pěkné akce. A co vy? Přidáte se také?

Žáci 3. B s paní učitelkou Helenou Zabilkovou