Exkurze do Faurecie

Eva Moulíková 7.2.2024

Ve středu 7.2.2024 se žáci 9.A v rámci polytechniky zúčastnili exkurze do Faurecie. Prohlédli si halu, viděli jednotlivé úseky výroby, měli možnost sledovat nejmodernější technologie přímo ve výrobním procesu. Někteří využili příležitosti a práci na CNC strojích si vyzkoušeli. I když řadu z nich znají ze školního polytechnického centra, v továrním provozu je to přece jen trochu jiné, a především se poznatky propojí s praxí. Díky za skvělou příležitost.
V. Bílková