Edison na naší škole

Eliška Indrová 17.9.2019

Edison na naší škole

Dne 15. září 2019 přijeli studenti z různých koutů světa v rámci projektu Edison, aby nás seznámili se zajímavostmi a zvyky kultur zemí, ve kterých se narodili. Někteří žáci si několik studentů ubytovali ve svých rodinách. Zahraniční stážisté poznávají české zvyky, život v rodinách i tradiční česká jídla. Každý z Edisonu si připravil povídání o svém domově, kultuře, víře či zábavě, kterou představují žákům naší školy. Na tento týden je naplánována spousta akcí a výletů, na jejichž organizaci se podílí nejvíce žáci 2. stupně. Komunikace se studenty probíhá hladce, jen je škoda, že ten týden tak rychle ubíhá.

Žáci 9.A