Drakiáda.

Eliška Indrová 18.10.2018

DRAKIÁDA NA ŠOBROVCE

V pátek 12. října 2018 se konal již pátý ročník naší tradiční „Šobrovácké drakiády“. Sešli jsme se s rodiči dětí z naší základní školy i mateřské školky a společně vyrazili na kopec Bejčák, kde jsme začali statečně bojovat s bezvětřím. Děti, maminky i tatínkové se snažili seč mohli, aby draci létali, občas jim pomohl i slabý větřík, ale draci vzlétli jen málokdy. Zato soutěž o nejhezčího „Draka Šobrováka“ byla úžasná. Sešli se nám draci různí: papíroví, igelitoví, ručně ušití a dokonce i drak upečený z perníku. Jistě uznáte, že vybrat toho nejhezčího bylo zcela nemožné, a tak si nakonec cenu odnesli všichni soutěžící. Po opečení vuřtů a snězení všech zásob jsme si zahráli, zasoutěžili a s padající tmou se vydali zpět ke škole. Děkujeme všem dětem a rodičům za obrovské nasazení při pokusech o létání, našim skvělým deváťákům za pomoc s organizací a TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTÍ ROK.

Mgr. Helena Zabilkov