Čteme se školkou

Eliška Indrová 10.4.2019

Třeťáci četli pro školku

Děti z mateřské školy byly zvědavé, jaké to je umět číst. A tak nás navštívily i s paními učitelkami v naší třídě a poslechly si, co vše již třeťáci dovedou. Společně jsme se zaobírali jarem, létem, podzimem a zimou, plnili úkoly, četli, a když někdo ze školky něco nevěděl, přispěchal mu na pomoc velký kamarád. Bylo hezké pozorovat spolupráci velkých a malých dětí a těšíme se, až nás děti ze školky opět navštíví.

Helena Zabilková a děti z 3. B