CO2 liga

Eliška Indrová 3.12.2020

I letos jsme se zapojili do celoročního environmentálně vzdělávacího programu, který nám představí klimatický rozvrat Země do A do Z. Nesoutěží se pouze mezi školami, ale i každý tým soutěží s časem, aby se mu včas podařilo omezit produkci skleníkových plynů a zabránilo se tak nebezpečnému oteplení planety. Jednotlivá témata CO2 ligy se budou týkat místa, kde žijeme. Zjistíme, jak ovlivní klimatický rozvrat život v České republice a v naší obci, jak můžeme snížit jeho dopady a jak se na něj můžeme připravit. Dozvíme se mnoho informací a zároveň budeme provádět nejrůznější praktické úkoly – zajímavé, zábavné i odborné. Činnost týmu CO2 ligy vtáhne do dění celou školu, podpoří spolupráci mezi žáky navzájem i mezi školou, obcí a veřejností.

Eliška Indrová