Čarodějnická noc

Eliška Indrová 1.5.2019

Čarodějnická noc na Šobrovce

Tak jako každoročně, i letos jsme na naší škole oslavili příchod jara „Čarodějnickou nocí“, která je u nás již tradicí. Ve čtvrtek odpoledne se kolem dvouset dětí prvního i druhého stupně sešlo ke společným hrám v prostorách školy i mimo školní budovu. Objevilo se bezpočet čarodějnic, čarodějů i jiných strašidelně vyhlížejících stvoření a příšerek. Deváťáci si pro děti připravili různé hry, tančilo se, skákalo, střílelo z luku a konaly se také sportovní turnaje. K večeři si děti opekly buřty a pak se daly do přípravy pelíšků na spaní. Mnoho z dětí spalo poprvé mimo domov, a tak se nesmíme divit, že se někteří trochu bály. Čekala je totiž strašidelná STEZKA ODVAHY. Tou i naši nejmenší odvážně prošli, pravda, za asistence paních učitelek a vychovatelek, a pak už jen...vyčistit zoubky a spát :-) Děkujeme našim paním kuchařkám za přípravu teplých ranních nápojů, maminkám opět za dobroty, které napekly, až se stoly prohýbaly a paním učitelkám, které se této vydařené akce zúčastnily.

Mgr. Eliška Indrová, Mgr. H. Zabilková – organizátorky akce