Antonín Duda oceněn

Matěj Venclík 14.6.2018

Žák III.A Antonín Duda byl ve středu 13.6. 2018 oceněn paní starostkou Mgr. Evou Vanžurovou. Tradičního setkání úspěšných dětí z píseckých škol v kostele Nejsvětější Trojice se Tonda zúčastnil s maminkou a slečnou asistentkou Zuzanou Kocourkovou.

Rádi se chlubíme žáky, kteří se přes vrozené obtíže (Tonda trpí autismem) dokáží prosadit. V tomto případě se jednalo o celorepublikové vítězství v matematické soutěži Klokan. Připojujeme se ke gratulaci a těšíme se na další oceněné žáky v příštích letech!

Mgr. Jaroslav Volf