Adventní malování aneb Těšíme se na Vánoce!

Eva Hrnečková 29.11.2022

Letos, tak jako každý rok v předvánočním čase, se některé třídy naší školy zapojily do výtvarné soutěže „Adventní malování aneb Těšíme se na Vánoce!“ Tu pořádá Spolek COHIBA MUSICA – pořadatel Adventu v Písku. Pro porotu je vždy nelehký úkol, ze stovek došlých prací vybrat pouze padesát nejlepších obrázků, které jsou následně vystaveny u vánočního stromečku na Velkém náměstí v Písku. A právě toto ocenění získali i někteří žáci naší školy. Jedná se o Markétu Markovou ze třídy 4.A, Dominika Goče z 2.A, Filipa Šindeláře a Václava Kozáka ze 7.A. Moc gratulujeme nejen žákům, ale i vyučujícím, kteří jejich práci vedli: Mgr. Heleně Zabilkové, Mgr. Markétě Peroutkové a Mgr. Vladislavě Slepičkové.