Rodičovská kavárna na téma Média a manipulace

Matěj Venclík 1.11.2017

V rámci pokračování cyklu přednášek a besed Rodičovská kavárna byl v úterý 31.10. 2017 hostem na naší škole MgA. Jakub Pizinger. Probírali jsme téma Média a manipulace. Zajímavé a aktuální téma, pečlivě připravený přednášející a aktivní publikum se spoustou dotazů, to vše dalo dohromady dobře strávený podvečer. Pan Pizinger je vystudovaný režisér, k médiím má profesně i osobně velmi blízko a umí o nich poutavě mluvit. Již dříve u nás proběhlo jeho vystoupení na téma Kyberšikana. Děkujeme i jeho domovské organizaci Portus Prachatice, o.p.s. a těšíme se zase někdy u dalšího tématu na viděnou.

J. Volf