Plán akcí červen

Denisa Staníková 29.5.2023

1.června - Dětský den na ZŠ

2.června– Výlet k BÁBĚ LIŠKŮ – dětem dejte batůžek, pití, malou dobrotu a 50,-do malé peněženky (každý si bude moci koupit něco podle vlastního výběru)

8.června – sportovní dopoledne s Florbalovým clubem Písek

6.června – Plavání

13.června – Plavání

16.června – PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ na zahradě MŠ

- zábavný program pro děti, pokud se chcete na pasování přijít podívat určitě můžete, začínat bude v 10:00 trvat bude cca 30minut)! Na tento program využijeme částku 80,-, která nám zůstala ze zrušené lekce plavání. Cena programu je 55,- a zbytek využijeme ještě na další zmrzku.

20.června – Plavání

20.června – DEN OTCŮ

– sejdeme se společně na zahradě MŠ V 15:30, pro tatínky a děti bude připravena šipkovaná s úkoly ?….dorazit mohou i sourozenci a maminky, potom si děti mohou pohrát, rodiče popovídat a rozloučíme se opékáním buřtíků ?!!!

23.června – návštěva seniorského domu Světlo

27.června – Plavání