Březnové akce

Denisa Staníková 25.2.2022

1.března – KARNEVAL VE ŠKOLCE (všichni si přinesou masku, budeme tancovat, soutěžit…)

2.března – Tělocvična ZŠ

8.března – FOCENÍ – v tabulce zaškrtnout variantu

10.března – návštěva polytechnického centra na ŽŠ

Plavání

15.března – první lekce plavání odchod z MŠ 8:15 (sebou – plavky, ručník, sáček na mokré plavky, hřeben, holky koupací čepice, pití, svačina bude z MŠ)

- vybíráme 300,- (za všechny lekce, po skončení bude vyúčtování, za neodchozené lekce budou peníze vráceny)

17.března – 9:00 divadlo „PÍSNIČKY Z POHÁDEK“ – vybíráme 50,-

22.března – Plavání

29.března – Plavání

31. března - náštěva Muzea - Velikonoce (odchod z MŠ 7:30 - sebou batůžek a pití)