Mezigenerační setkávání dětí z MŠ s klienty Domova pro seniory Světlo

Pavlína Houšková 30.9.2018

Dne 20.9.2018 jsme v dopoledních hodinách navštívili klienty z domova pro seniory Světlo v Písku.

Více než 20 dětí se rozeběhlo mezi klienty, kteří na nás již netrpělivě a s radostí čekali. Za pomoci písniček a básniček, do kterých se zapojili i ostatní klienti , došlo k uvolnění atmosféry mezi dětmi a klienty. Děti poté začaly spolu s klienty kreslit, skládat puzzle, povídat si....

Tato setkání budou probíhat každý měsíc, kde se vystřídají děti ze třídy Mravenců a Sluníčka, která přinesou všem radost.