Školní rok 2020/2021

Pavlína Houšková 19.8.2020

Vážení rodiče,

Školní rok 2020/2021 začíná v úterý 1.9.2020.

Provoz MŠ je od 6.30 - 16.30 hod.

Pečlivě si přečtěte manuál k Provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID - 19 vydaného MŠMT ČR a MDz ČR.

Zvažte prosím vhodnost Adaptačního plánu, především pro mladší děti, které školské zařízení ještě nenavšťěvovaly.

Složení dětí do tříd na nový školní rok zůstává téměř stejný. Důvodem přesunu je věk dětí a také jsme MŠ pouze se třemi třídami.

Personální obsazení tříd:

Berušky - p.učitelky D.Pizingerová, Martina Nováková

Mravenci - p.učitelky Mgr.P.Houšková, P.Dermeková, Dis., ŠA

Sluníčka - p.učitelky  Bc.L. Dreyerová, H.Říhová, D.Pavlovská -AP

Doufám, že všichni rodiče, paní učitelky a především děti budou s tímto rozdělením spokojeni.

Hezký zbytek prázdnin

Mgr.Pavlína Houšková a kolektiv 12.MŠ Písek