Návrat žáků 12. 4. 2021

Romana Bláhová 7.4.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

dnes ráno škola datovou schránkou obdržela od MŠMT pokyny k částečnému otevření škol a školek od 12.4. 2021.

Zásilka obsahuje 13 souborů (jeden se týká jen SŠ) o desítkách stránek.

Jsou to vesměs všechno nové věci, které se nikdy ve školách nedělaly (testování žáků, zaměstnanců).

Během dneška, zítřka a v pátek se budeme snažit se situací vyrovnat a zajistit od pondělí provoz tak, aby to bylo bezpečné a prakticky proveditelné pro žáky, pedagogy i rodiče. Návrat žáků do školy a školky je pro nás prioritou!

Podrobnější a konkrétnější informace zveřejníme zde na webu školy během pátku 9.4.2021.

7.4. 2021                                                                                                J. Volf