Informace k provozu 12.MŠ

Pavlína Houšková 20.11.2020

Vážení rodiče,

složitá epidemiologická situace a prodloužený nouzový stav, bohužel, stále trvají, tak Vás žádáme o zodpovědný přístup.

Prosíme o dodržování hygienických pokynů - dezinfekce rukou, zakrytí nosu a úst, minimalizování kontaktů. Do MŠ budou přijaté pouze zdravé děti, bez příznaků respiračních a dalších onemocnění.

Pro děti s povinnou školní docházkou, které zůstávají doma z preventivních důvodů, mají p.učitelky přiravené materiály pro distanční vzdělávání.

V MŠ máme již fotografie s vánočním tématikou. Po domluvě s učitelkami si je můžete vyzvednout.

Děkujeme Vám, že jste reagovali na výzvu vedení Města Písek a omezili docházku Vašich dětí do MŠ. Snížení počtu dětí v kolektivech sníží riziko nákazy.

Všichni si přejeme abychom se mohli opět radovat z naší práce a užívat si společné zážitky s dětmi.

Mgr.Pavlína Houšková - ved.uč.12.MŠ