Matematický klokan

Eva Moulíková 27.3.2023
V pátek 17.3.2023 se na naší škole uskutečnilo školní kolo celorepublikové logicko-matematické soutěže Matematický klokan. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: Cvrček (2.-3. třídy), Klokánek (4.-5.třídy), Benjamin (6.-7.třídy) a Kadet (8.-9.třídy). V kategorii Cvrček vyhrála Natálie Fučíková, v kategorii Klokánek Barbora Školaudyová, v kategorii Benjamin Šarlota Indrová a v kategorii Kadet Antonín Duda. Absolutní vítězkou, s největším počtem bodů - 99, se stala Barbora Školaudyová.
Gratulujeme !!!!
Eliška Indrová a Eva Hrnečková