Atletické závody Pohár rozhlasu

Eva Moulíková 7.5.2024
V pondělí 6. 5. 2024 se naše škola zúčastnila atletických závodů pod názvem Pohár rozhlasu. Soutěžili jsme ve vrhu koulí, skoku do výšky, skoku do dálky, v běhu na 60 metrů, štafetě a ve vytrvalostním  běhu (chlapci na 1500 metrů a dívky 800 metrů).
Umístili jsme se na 5. místech jak v kategorii chlapců, tak v kategorii dívek.
Naši školu reprezentovali: Vítek Brabec, Alexandr Velek, Vojtěch Kurinec, Martin Kozma, Adam Vlk, František Osvald, Pavel Krba, Nikol Voldřichová, Karolína Kopuncová, Nela Reková, Natálie Králíková, Sofie Jirásková a Veronika Muchychka.

Radoslav Houdek