Školní jídelna

Na naší škole je v provozu školní výdejna, která byla otevřená v roce 2010. Proběhla zde rekonstrukce, výměna vybavení novým zařízením (myčka, nahřívací vozíky, mrazící pult …). Jídelna je také zrekonstruována, máme nové stoly, židle, výdejní okénka. Oblíbený je salátový pult, kde mají strávníci možnost výběru salátů a to ze tří druhů - složení salátů se řídí sezónní nabídkou, většinou jsou dva zeleninové saláty a jeden ovocný. Z nápojů si mohou vybrat teplý čaj, hodící se především v zimě, ale také ovocné džusy, přírodní šťávy, pramenitou vodu a ochucené mléko.

Obědy jsou připravovány v centrální kuchyni ZŠ Jana Husa v Písku a do naší výdejny dovážíme cca 470 porcí. V naší kuchyni se připravují polévky a nápoje. Obědy jsou připravovány podle norem školního stravování. Dodržuje se finanční limit na nákup potravin, pestrost jídelního lístku a spotřební koš.

Máme výběr ze dvou druhů jídel. Oběd číslo 2 je možné objednat den předem do 12,00 hod. (www.strava.cz) v kanceláří ŠV nebo bezdotykovým čipem u objednávkového terminálu, pokud žáci tuto možnost nevyužijí, automaticky mají navolenou možnost číslo 1. Odhlášení obědů je možné den předem do 12,00 hod. Pro nemocné dítě lze vyzvednou oběd do jídlonosiče pouze první den nemoci. Další dny je nutno obědy odhlásit. Neodhlášené obědy propadají bez náhrady.

Stravné je placeno zálohově, tzn. měsíc dopředu, splatné 23.den v měsíci. V souladu s Vyhláškou č.107/2005 jsou žáci zařazeni do finančních normativů podle věku, kterého dosáhnou v daném školním roce.

Sazba stravného:
7 – 10 let 32,00 Kč/ 1 oběd

11 – 14 let 34,00 Kč/1 oběd

od 15 let 36,00 Kč/1 oběd

Výdej obědů od 11,15 hod. – 13,45 hod.

Provoz školní výdejny se řídí provozním řádem, který je vyvěšen v prostorách školní výdejny.

Provoz školní výdejny: 7,00 hod. – 14,30 hod. Kontakt: tel. 382 216 588, e-mail:sjsobrova@centrum.cz

Soubory ke stažení