Exkurze Heřmaň

Matěj Venclík 6.9.2016

Dne 21. 6. 2016 jsme vyjeli na školní exkurzi do Heřmaně do Benešovského Mlýna. Vypravili jsme se na hlavní nádraží a odjeli jsme vlakem. Počasí nám velmi přálo. Naše putování vedlo chatovou osadou kolem řeky Blanice a v cíli naší cesty nás přivítal klapot mlýnského kola. Na místě jsme si zahráli kopanou, zkusili jsme si chůzi po zavěšené kládě, skákali na trampolínce, a také jsme si pochutnávali na dobrém občerstvení. I když jsme měli hodně pohybu, domů jsme se vrátili příjemně naladěni.

Žáci 4. A