Zeměráj - výlet do zážitkového parku

Pavla Dermeková 24.4.2023

Výlet do zážitkového parku

Zeměráj

Dne 18.5.2023 pojedou všechny třídy MŠ na školní výlet do zážitkového parku Zeměráj Kovářov.

Odjezdu bude v 8:30hodin z autobusové zastávky Za kapličkou, předpokládaný návrat je ve 14:30 hodin také tam. Děti mohou přijít ráno do školky a pak půjdeme společně k autobusu a odpoledne taktéž. Strava bude zajištěna ze školní jídelny.

Dětem připravte do batůžku pláštěnku, kapesníčky, pití na celý den a malou sladkost nebo ovoce. Vhodné jsou také pevné, nejlépe nepromokavé boty.

Pokud některé děti trpí nevolností v autobuse, dejte jim ráno Kinedryl a informujte paní učitelky.

Předpokládaná cena výletu je 300,- korun. V případě malého počtu dětí může vzniknout ještě doplatek.

Pokud trpí vaše dítě alergií na zvířecí srst, oznamte to p.uč. v kmenové třídě.

Soubory ke stažení