Otevřená hodina - párová výuka

4.12.2016

Ve středu 30. 11. jsme v naší třídě měli otevřenou hodinu párové výuky čtení pro ředitele škol. Žáci vymýšleli ve dvojicích příběh podle klíčových slov s obrázky na interaktivní tabuli. Poté jsme se s Mgr. Helenou Šimurdovou střídaly v řízeném čtení z knihy Betty Mac Donaldové Paní Láryfáry. Při čtení zkráceného příběhu Léčení čurbesajdy jsme dětem pokládaly otázky. Shrnutí chování hlavní postavy z příběhu proběhlo formou zapisování na pracovní list metodou pětilístek.

Mgr. Kloudová Kateřina