Čarodějnický duben

Michaela Bicanová 13.6.2017

27.4. pro nás škola připravila úžasný zážitek v podobě Čarodějnické noci. Program začal různými aktivitami, např: florbalem, fotbalem, čtením v knihovně, malováním nebo tancem. Pak jsme se v 19. hod. přesunuli na večeři do kuchyňky, kde jsme snědli hromadu vuřtů. Po večeři jsme si připravili pelíšky na spinkání a čekali jsme na to nejdůležitější. Čekala nás stezka odvahy po celé naší škole. Měli jsme velký strach, dokonce jsme museli jít každý sám, ale opravdu to stálo zato. Každý, kdo došel až na konec cesty se musel podepsat, a tak zvládnul pomyslného bobříka odvahy. Ráno bylo také super, protože jsme měli snídani v podobě švédských stolů. Na výběr bylo mnoho pochutin a tímto Vám mamky ještě jednou moc děkujeme zato, co jste pro nás připravily.