Březen plný návštěv

Michaela Bicanová 13.6.2017

Koncem února a začátkem března jsme měli tu čest být součástí projektu a návštívilo nás několik studentů z různých koutů světa. Navštívili i naší třídu, představila se nám například studentka z Turecka, Brazílie, Argentiny, Indonésie a student z Malajsie. Také jsme se jich mohli na cokoliv zeptat, a my se umíme ptát. :) Někteří z nás byli odvážní a pokládali otázky v angličtině. Strávili u nás celou hodinu a stejně nám na všechno nestihli odpovědět. Vrcholem byla ochutnávka jejich tradičních jídel. Některá jídla byla velmi ostrá a turecká snídaně zase připomínala naše lečo. :)

Druhá zajímavá návštěva na nás čekala v připraveném programu, Listování se  známým hercem Lukášem Hejlíkem. Představení bylo velmi zábavné a jako bonus jsme se mohli vyfotit s celebritou. :)