8.A Občanská výchova

Romana Bláhová 11.10.2020

Ahoj všichni!

4.1.2021 - práce zadaná v MS TEAMS. Zadání se spustí v čase hodiny.

________________________________________________________________-

9.11.2020 - Vytvoř 1 - 2 věty v Braillovo písmu. Napiš do sešitu ("klasická" věta a pod každé písmeno odpovídající znak v Braillovo písmu) a vyfoť. Foto odevzdej do neděle 15.11.2020 do 20.00. Odevzdání - MS TEAMS - Zadání.

Po otevření pracovního listu se neděste - polovinu z toho (temperament) jsme dělali už ve škole minulý týden. :-)

Druhá část se týká charakteru - napiš si definici (tak, jak je napsáno v PL). Pokud nemáš možnost tisku (a nedostal jsi PL ve škole), tak cvičení 4 a 5 napiš do sešitu - nepřepisuj, jen vypiš "zakroužkovaná písmena" a odpovědi na otázky.

Pokud si nebudeš vědět rady, svět se nezboří. Společně si vše projdeme, až se sejdeme ve škole.

Týden od 19.10. 2020 - Vypracujte pracovní list NADÁNÍ, TALENT, GENIALITA - pokyny máte v zadání pracovního listu. Projdeme na online hodině.