Čarodějnická noc

Vendula Bílková 29.4.2018

Ježibaby, čarodějové, ale i upíři se ve čtvrtek 26. dubna promenádovali po celé škole. Už podruhé se totiž konala Čarodějnická noc. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť s úkoly, mohly si zahrát fotbal či florbal, zatancovat, v knihovně se konalo strašidelné čtení, ve školním klubu byly k dispozici tematicky zaměřené omalovánky. Opekli jsme si buřty a před spaním si ještě pustili pohádku. Ráno se nám sice ani trochu vstávat nechtělo, ale naštěstí byl před námi víkend, kdy jsme se mohli dospat. Moc jsme si čarodějnické řádění užili.