7.A Fyzika

Roman Wimmer 19.10.2020

Následující úkoly jsou označeny jako úkol č.1 až č.4. Úkoly si procházejte postupně. Není to tedy zadání jen na tento nebo příští týden. Jsou to úkoly, které jste se již učili minulou distanční výuku. Takže je to OPAKOVÁNÍ z minulého roku. Vše si projdeme společně při online hodinách, které začnou od 2.11 2020. Bylo by ale dobré, aby jste již měli základní znalosti o čase. Tyto znalosti se dozvíte právě z níže vložených videí.

Úkol č.1

Měření času

Podívejte se na video "Byl jednou jeden vynálezce - měření času"

Odkaz na video