Přírodověda

Eliška Indrová 18.10.2020

Ahoj všichni,

doufám,že se doma moc nenudíte.

Tady je zadání úkolu, který odevzdáte hned první hodinu přírodopisu až se vrátíme do školy.

V učebnici na str.8 - 10 naleznete kapitolu, která naší Zeměkouli rozděluje na čtyři pásma podle klimatických podmínek (podle počasí a teploty).

Přečtěte si toto rozdělení.

Poté si vyberte jednu oblast a zpracujte referát.

Velikost nechám na vás.

Měl by tam být název klimatické oblasti, základní charakteristika této oblasti, rostliny a živočichové.

Dokreslete si referát podle svého (nějaké zvíře, rostlinu...) nebo můžete nalepit i obrázky, třeba z časopisu.

Snad se brzy uvidíme.

Animovaný smajlíci ke stažení zdarma-velká databáze

6.11.2020

Ahoj všichni,

v souborech naleznete pracovní list na houby (pro ty co nemají pracovní sešit).

Vyplňte a prosím pošlete na email: eliskaindrova@seznam.cz, indrova@zstsobra.cz, whatsApp: 604187259, messenger: pohostinství Nové Kestřany.

děkuji

8.1.2021

Ahoj všichni, jelikož mám v pátek školení, tak se bohužel neuvidíme.

Prosím přečtěte si stranu 19 v učebnici - téma savci.

Do sešitu si napište nadpis savci a vypište si hlavní znaky savců, dva druhy rozmnožování, význam savců a napište si deset zástupců savců.

Díky a snad se brzy uvidíme.

Deník 3