Memorandum o spolupráci

Jaroslav Volf 16.2.2017

Dne 15. února 2017 bylo v prostorách knihovny uzavřeno třístranné Memorandum o spolupráci mezi Městskou knihovnou Písek, Základní školou Tomáše Šobra a Pedagogickou fakultou Jihočeské univerzity. Dokument byl signován během schůzky, kde se současně řešily konkrétní příklady spolupráce a domlouvaly projekty, do nichž by se knihovna, základní škola i fakulta mohli společně pustit. Pan děkan Vančura oplatil svou cestou do Písku návštěvu pánů Duba a Volfa v Českých Budějovicích z 16. srpna loňského roku. Potvrdilo se tak, že všechny zúčastněné instituce vítají unikátní spolupráci v půdorysu základní škola, vysoká škola a knihovna (jako poskytovatel neformálního a zájmového vzdělávání).

Mgr. Jaroslav Volf

Soubory ke stažení