Šachový turnaj

Nikola Šornová 24.4.2017

Dne 21. dubna 2017 se v prostorách gymnázia konal Šachový turnaj. Zúčastnilo se celkem 39 žáků ze základních škol a gymnázia. Naši školu reprezentovalo 6 žáků: Barbora Plachá (6.A), Temuulen Gantulga (7.A), Patrik Garai (7.A), Vojtěch Humpál (8.A), Jiří Čapek (8.A), Kateřina Soukupová (9.A). Turnaj nebyl rozdělen podle věkových kategorií, ale každý mohl hrát s každým, proto se stávalo, že naši žáci hráli i mezi sebou. Každý účastník si zahrál 9 šachových partií. I přesto, že se naši žáci neumístili na stupních vítězů, nebyli snadnými soupeři a výhru svému protivníkovi nedali zadarmo. :-)