Rodičovská kavárna - Emoční inteligence

Romana Bláhová 13.1.2017

Ve čtvrtek 12.1. 2017 se ve školní pobočce Městské knihovny Písek konala, letos první, rodičovská kavárna. V jejím rámci proběhl devadesátiminutový seminář Emoční inteligence. Lektor Lukáš Šlehofer (absolvent FF UK, projektový manažer, lektor, spolupracovník SCIO) nás provedl komplikovaným světem emocí a názorů na emoční inteligenci (EQ). Potvrdili jsme si, i na humorných příkladech ze života, jak důležitou složku našich životů emoce představují a že se vyplatí s nimi počítat a pracovat. I ve výchově dětí. Účastníkům našeho semináře v tom pomůže i brožurka, kterou si spolu s dobou náladou spokojeni odnášeli.

J. Volf