Rej masek

Eliška Indrová 8.3.2017

Rej masek

V pátek 3.3. proběhl v tělocvičně naší školy Rej masek. Tentokrát jsme se sešli odpoledne a pozvali i naše maminky, tatínky, babičky a prostě všechny, kdo se s námi chtěli pobavit.

Deváťáci nám krásně vyzdobili tělocvičnu, paní učitelky napekly dobrotky a úderem půl čtvrté začal ten pravý maškarní rej.

Všem nám jen přecházely oči, jak jsou maminky našich žáků šikovné a kolik různých masek se sešlo.

Kromě veselého tance nechyběly ani soutěže, „metličkový tanec“ a samozřejmě proběhlo i vyhodnocení nejlepších masek.

Domů jsme se pak vraceli krásně unavení a bohatší o krásné zážitky.

Takže masky: Za rok zase nashledanou!

Mgr. Helena Šimurdová