NÁMOŘNICKÁ LEGENDA

25.6.2017

V pátek 23. června se děti v mateřské škole staly námořníky a společně s divadlem "MÁMA A TÁTA" se vydaly na nebezpečnou a dobrodružnou cestu po moři za pokladem. Plavili jsme se několik dní, zažili hrozivou bouři, unikli mořské potvoře, vyhráli v boji s piráty a pro poklad jsme se museli potopit až na samé mořské dno. A jak to všechno dopadlo? Nebylo by to žádné správné dobrodružství, kdyby při něm nevznikla nová láska, a tak se naše výprava završila jednou pěknou veselkou s námořnickými tanci a v přístavu admirál naše předškoláky pasoval na školáky.