Muzikál ze 3. A

Matěj Venclík 25.8.2016
Konec školního roku

Konec školního roku je za dveřmi a my jsme se rozhodli uzavřít naše společné 2 roky něčím opravdu výjimečným. Nastudovali jsme pohádku Princové jsou na draka a v pátek 24. června ji předvedli našim milým rodičům i všem ostatním, kteří se na nás přišli podívat. V opravdu velikém horku děti podaly neuvěřitelné výkony herecké i taneční a jako třídní učitelka jim všem velmi děkuji nejenom za páteční představení, ale za celé ty dva krásné roky. Bubliny, přeji vám prosluněné prázdniny a ať si přivezete „moře“ zážitků.

Vaše Helena Šimurdová