Drakiáda s deváťáky

Eliška Indrová 10.11.2016

V úterý 8. 11. se konala již tradiční DRAKIÁDA. Letos však bylo vše trochu jinak. Ve 2 hodiny se u školy sešly nejenom děti z 1. stupně vyzbrojené draky a vuřty, ale také naši deváťáci, a společně jsme se vydali na kopec Bejčák pouštět draky. A proč deváťáci? Mnoho našich rodičů ještě odpoledne pracuje, a tak byli s námi, aby nám pomohli draka postavit, vypustit, udělat ohniště a také třeba napichovat vuřty. Počasí nám moc přálo, vítr sice foukal jen maličko, přesto nám draci krásně létali nad hlavami. Když už jsme byli unavení, tak jsme si nad ohněm opekli výborné vuřty a poté jsme se dali do soutěžení. Domů jsme odcházeli s červenými tvářemi, unavení, ale spokojení.

Helena Šimurdová